poniedziałek, 18 czerwca 2012

ZAKOPANE  <3 

[zdjęcie z neta]

nie mogę się doczekać już jutra *.* tylko kurcze szkoda, że zbiórka o 5.50 ... nie chce mi się wstać XD
byłam dzis an zakupach do Zakoopca i kupiłam tyle jedzenia chyba na rok XD
kurczę, zapowiada się zajebista wycieczka! 
musimy zająć tyły, no bo one zawsze rządzą <lol2>
będę w czwartek, więc dodam może jakieś zdjęcia czy cuś. 
no to narka, życzcie mi miłej zabawy XDD ;*

nie rycz że coś Ci się nie udało. usiądź, otrzyj łzy i weź się w garść. nie daj się pokonać przez coś zwane kłótnią, problemem, kolejnym dupkiem czy następną szmatą. nikt nie mówił że będzie zajebiście i kolorowo, ale są takie momenty w życiu człowieka, na które warto czekać nawet kilkanaście lat. 

niedziela, 17 czerwca 2012

 siemka wam ;3
wróciłam dzisiaj od cioci, opalałam się trochę i mam czerwone nogi ... i brzuch... i ręce... i twarz.. ale tylko przód a tył nie <lol2> , weekend minął szczerze mówiąc nawet fajnie.. ;) mam do was pytanie.., bo jadę w wtorek do Zakopca na wycieczkę klasową.. no i pewnie będzie gorąco i jeszcze będziemy chodzić po górach no wiadomo, no i ja mam strasznie blade nogi idt itp i wstydzę się ubrać krótkie spodenki..., czy wy na moim miejscu założylibyście ? proszę o szczere odpowiedzi.. ale też nie wulgarne albo złośliwe. ;*


kocham spotykać cie przypadkiem. mogę ci wtedy pokazać moją udawaną obojętność w stosunku do ciebie. obojętność wyćwiczoną przed lustrem. że wcale nie boli mnie serce. że wcale nie przechodzą mi dreszcze po całym ciele. że wcale nie ściska mi się gardło na widok twojego uśmiechu... cholera! nadal nie mogę o tobie zapomnieć , ale może ja wcale nie chcę.